DIN 97 A2 3,0X30
Urapuuruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
009723 30
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377021243
Nettopaino 100:aa kohti
0,123 kg
Nimikkeen numero
009723 30
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377021243
Nettopaino 100:aa kohti
0,123 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 30 mm |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | uppokanta |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 18 mm |
| Kannan halkaisija (dk) | 5,6 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,65 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla.Käyttöalue
PuurakennusJaa DIN 97 A2 3,0X30