DIN 97 A2 4,5X30
Urapuuruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
0097245 30
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377021519
Nettopaino 100:aa kohti
0,291 kg
Nimikkeen numero
0097245 30
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377021519
Nettopaino 100:aa kohti
0,291 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 30 mm |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | uppokanta |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 18 mm |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,3 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,35 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla.Käyttöalue
PuurakennusJaa DIN 97 A2 4,5X30