DIN 97 A2 6,0X110
Urapuuruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
009726 110
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377021908
Nettopaino 100:aa kohti
1,897 kg
Nimikkeen numero
009726 110
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377021908
Nettopaino 100:aa kohti
1,897 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 110 mm |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | uppokanta |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 66 mm |
| Kannan halkaisija (dk) | 11 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla.Käyttöalue
PuurakennusJaa DIN 97 A2 6,0X110