DIN 97 A4 4,0X12
Urapuuruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
009744 12
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377022677
Nettopaino 100:aa kohti
0,118 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
009744 12
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377022677
Nettopaino 100:aa kohti
0,118 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 12 mm |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | uppokanta |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 7,2 mm |
| Kannan halkaisija (dk) | 7,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,2 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla.Käyttöalue
PuurakennusJaa DIN 97 A4 4,0X12