DIN 97 A4 8,0X80
Urapuuruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
009748 80
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377023636
Nettopaino 100:aa kohti
2,465 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
009748 80
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377023636
Nettopaino 100:aa kohti
2,465 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 80 mm |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | uppokanta |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 48 mm |
| Kannan halkaisija (dk) | 14,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla.Käyttöalue
PuurakennusJaa DIN 97 A4 8,0X80