ISO 10642 A2-070 M 6X60
Kuusiokoloruuvit, uppokanta, täyskierre
Nimikkeen numero
1064226 60
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377181664
Nettopaino 100:aa kohti
1,120 kg
Nimikkeen numero
1064226 60
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377181664
Nettopaino 100:aa kohti
1,120 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 60 mm |
| vahvuus (Rm) | 560 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| Kanta | SW 4 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 13,44 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,72 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 10642 A2-070 M 6X60