ISO 10642 A2-070 M 8X120
Kuusiokoloruuvit, uppokanta, täyskierre
Nimikkeen numero
1064228 120
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377181763
Nettopaino 100:aa kohti
4,000 kg
Nimikkeen numero
1064228 120
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377181763
Nettopaino 100:aa kohti
4,000 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 120 mm |
| vahvuus (Rm) | 560 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| Kanta | SW 5 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 17,92 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4,96 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 10642 A2-070 M 8X120