ISO 10642 A2 M 24X45
Kuusiokoloruuvit, uppokanta, täyskierre
Nimikkeen numero
10642224 45
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377264206
Nettopaino 100:aa kohti
16,400 kg
Nimikkeen numero
10642224 45
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377264206
Nettopaino 100:aa kohti
16,400 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 24 mm |
| Kokonaispituus (l) | 45 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| Kanta | SW 14 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 39 mm |
| Kannan korkeus (k) | 14 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 10642 A2 M 24X45