ISO 10642 A2 M 6X14 TX30
Uraruuvit, TX, uppokanta, täyskierre
Nimikkeen numero
106422T6 14
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377180087
Nettopaino 100:aa kohti
0,340 kg
Nimikkeen numero
106422T6 14
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377180087
Nettopaino 100:aa kohti
0,340 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 14 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| Kanta | TX30 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 12 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,3 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 10642 A2 M 6X14 TX30