ISO 10642 A4-070 M 10X190
Kuusiokoloruuvit, uppokanta, täyskierre
Nimikkeen numero
10642410 190
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377264503
Nettopaino 100:aa kohti
9,800 kg
Pakkausyksiköt:
25
Nimikkeen numero
10642410 190
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377264503
Nettopaino 100:aa kohti
9,800 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 190 mm |
| lanka Net | metrinen |
| vahvuus (Rm) | 560 N/mm² |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 22,4 mm |
| Kannan korkeus (k) | 6,2 mm |
| Kanta | SW 6 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 10642 A4-070 M 10X190