ISO 10642 A4-070 M 12X70
Kuusiokoloruuvit, uppokanta, täyskierre
Nimikkeen numero
10642412 70
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377182487
Nettopaino 100:aa kohti
5,800 kg
Pakkausyksiköt:
50
Nimikkeen numero
10642412 70
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377182487
Nettopaino 100:aa kohti
5,800 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 12 mm |
| Kokonaispituus (l) | 70 mm |
| lanka Net | metrinen |
| vahvuus (Rm) | 560 N/mm² |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 26,88 mm |
| Kannan korkeus (k) | 7,44 mm |
| Kanta | SW 8 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 10642 A4-070 M 12X70