ISO 10642 A4-070 M 5X40
Kuusiokoloruuvit, uppokanta, täyskierre
Nimikkeen numero
1064245 40
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377183293
Nettopaino 100:aa kohti
0,550 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
1064245 40
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377183293
Nettopaino 100:aa kohti
0,550 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 40 mm |
| lanka Net | metrinen |
| vahvuus (Rm) | 560 N/mm² |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 11,2 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,1 mm |
| Kanta | SW 3 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 10642 A4-070 M 5X40