ISO 10642 A4 M 2X16
Kuusiokoloruuvit, uppokanta, täyskierre
Nimikkeen numero
1064242 16
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377386922
Nettopaino 100:aa kohti
0,034 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
1064242 16
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377386922
Nettopaino 100:aa kohti
0,034 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| lanka Net | metrinen |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 4 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,2 mm |
| Kanta | SW 1,3 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Ominaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 10642 A4 M 2X16