ISO 10642 A4 M 3X25
Kuusiokoloruuvit, uppokanta, täyskierre
Nimikkeen numero
1064243 25
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377183019
Nettopaino 100:aa kohti
0,130 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
1064243 25
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377183019
Nettopaino 100:aa kohti
0,130 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 25 mm |
| lanka Net | metrinen |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 6,72 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,86 mm |
| Kanta | SW 2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 10642 A4 M 3X25