ISO 10642 A4 M 4X10 TX20
Uraruuvit, TX, uppokanta, täyskierre
Nimikkeen numero
106424T4 10
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377181978
Nettopaino 100:aa kohti
0,110 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
106424T4 10
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377181978
Nettopaino 100:aa kohti
0,110 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 10 mm |
| lanka Net | metrinen |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 8 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,3 mm |
| Kanta | TX20 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 10642 A4 M 4X10 TX20