ISO 10642 A4 M 4X8
Kuusiokoloruuvit, uppokanta, täyskierre
Nimikkeen numero
1064244 8
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377183194
Nettopaino 100:aa kohti
0,090 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
1064244 8
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377183194
Nettopaino 100:aa kohti
0,090 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 8 mm |
| lanka Net | metrinen |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,96 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,48 mm |
| Kanta | SW 2,5 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 10642 A4 M 4X8