ISO 14579 A2-70 M 4X60 TX20
Uraruuvit, TX, lieriökanta
Nimikkeen numero
1457924 60
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377256676
Nettopaino 100:aa kohti
0,665 kg
Nimikkeen numero
1457924 60
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377256676
Nettopaino 100:aa kohti
0,665 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 60 mm |
| lanka Net | metrinen |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 7 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4 mm |
| Kanta | TX20 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Kierteen pituus (b) | 20 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Ruuviliitoksiin koneenrakennuksessa, huonekaluteollisuudessa sekä saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja.
Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 14579 A2-70 M 4X60 TX20