ISO 14579 A4-70 M 2X20 TX6
Uraruuvit, TX, lieriökanta
Nimikkeen numero
1457942 20
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377349767
Nettopaino 100:aa kohti
0,050 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
1457942 20
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377349767
Nettopaino 100:aa kohti
0,050 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 20 mm |
| lanka Net | metrinen |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 3,8 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2 mm |
| Kanta | TX6 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Kierteen pituus (b) | 20 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Ruuviliitoksiin koneenrakennuksessa, huonekaluteollisuudessa sekä saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja.
Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 14579 A4-70 M 2X20 TX6