ISO 14579 A4-70 M 8X80 TX45
Uraruuvit, TX, lieriökanta
Nimikkeen numero
1457948 80
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377351029
Nettopaino 100:aa kohti
3,700 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
1457948 80
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377351029
Nettopaino 100:aa kohti
3,700 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 80 mm |
| Kierteen pituus (b) | 28 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 13 mm |
| Kannan korkeus (k) | 8 mm |
| Kanta | TX45 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Ruuviliitoksiin koneenrakennuksessa, huonekaluteollisuudessa sekä saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja.
Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 14579 A4-70 M 8X80 TX45