ISO 14580 A2-070 M 8X80 TX45
Uraruuvit, TX, matala lieriökanta
Nimikkeen numero
1458028 80
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377326164
Nettopaino 100:aa kohti
2,980 kg
Nimikkeen numero
1458028 80
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377326164
Nettopaino 100:aa kohti
2,980 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 80 mm |
| Kierteen pituus (b) | 38 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 13 mm |
| Kannan korkeus (k) | 5,8 mm |
| Kanta | TX45 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 560 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Ruuviliitoksiin koneenrakennuksessa, huonekaluteollisuudessa sekä saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja.
Käyttöalue
Koneenrakennus, Muut käyttötavatOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusTuote-esitteet
Jaa ISO 14580 A2-070 M 8X80 TX45