ISO 14580 A2 M 6X14 TX30
Uraruuvit, TX, matala lieriökanta
Nimikkeen numero
1458026 14
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377412904
Nettopaino 100:aa kohti
0,463 kg
Nimikkeen numero
1458026 14
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377412904
Nettopaino 100:aa kohti
0,463 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 14 mm |
| Kierteen pituus (b) | 14 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 9,9 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4,4 mm |
| Kanta | TX30 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Ruuviliitoksiin koneenrakennuksessa, huonekaluteollisuudessa sekä saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja.
Käyttöalue
Koneenrakennus, Muut käyttötavatOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusTuote-esitteet
Jaa ISO 14580 A2 M 6X14 TX30