ISO 14580 A4 M 4X20 TX20
Uraruuvit, TX, matala lieriökanta
Nimikkeen numero
1458044 20
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377413437
Nettopaino 100:aa kohti
0,225 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
1458044 20
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377413437
Nettopaino 100:aa kohti
0,225 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 20 mm |
| Kierteen pituus (b) | 20 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 6,9 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,1 mm |
| Kanta | TX20 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Ruuviliitoksiin koneenrakennuksessa, huonekaluteollisuudessa sekä saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja.
Käyttöalue
Koneenrakennus, Muut käyttötavatOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusTuote-esitteet
Jaa ISO 14580 A4 M 4X20 TX20