ISO 14581 A2-070 M 8X30 TX45
Uraruuvit, TX, uppokanta
Nimikkeen numero
1458128 30
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377232847
Nettopaino 100:aa kohti
1,170 kg
Nimikkeen numero
1458128 30
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377232847
Nettopaino 100:aa kohti
1,170 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 30 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 15,8 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4,65 mm |
| Kanta | TX45 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 560 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 14581 A2-070 M 8X30 TX45