ISO 14581 A2 M 3X12 TX10
Uraruuvit, TX, uppokanta
Nimikkeen numero
1458123 12
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377115713
Nettopaino 100:aa kohti
0,064 kg
Nimikkeen numero
1458123 12
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377115713
Nettopaino 100:aa kohti
0,064 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 12 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 5,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,65 mm |
| Kanta | TX10 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 14581 A2 M 3X12 TX10