ISO 14581 A2 M 4X10 TX20
Uraruuvit, TX, uppokanta
Nimikkeen numero
1458124 10
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377115775
Nettopaino 100:aa kohti
0,106 kg
Nimikkeen numero
1458124 10
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377115775
Nettopaino 100:aa kohti
0,106 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 10 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,4 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,7 mm |
| Kanta | TX20 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 14581 A2 M 4X10 TX20