ISO 14581 A4-070 M 8X110/110 TX45
Uraruuvit, TX, uppokanta
Nimikkeen numero
1458148 110
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377344922
Nettopaino 100:aa kohti
3,700 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
1458148 110
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377344922
Nettopaino 100:aa kohti
3,700 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 110 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 15,8 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4,65 mm |
| Kanta | TX45 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 560 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 14581 A4-070 M 8X110/110 TX45