ISO 14581 A4 M 10X20 TX50
Uraruuvit, TX, uppokanta
Nimikkeen numero
14581410 20
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377342546
Nettopaino 100:aa kohti
1,360 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
14581410 20
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377342546
Nettopaino 100:aa kohti
1,360 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 20 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 18,3 mm |
| Kannan korkeus (k) | 5 mm |
| Kanta | TX50 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 14581 A4 M 10X20 TX50