ISO 14581 A4 M 2,5X3 TX8
Uraruuvit, TX, uppokanta
Nimikkeen numero
14581425 3
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377118257
Nettopaino 100:aa kohti
0,020 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
14581425 3
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377118257
Nettopaino 100:aa kohti
0,020 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 3 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 4,7 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,5 mm |
| Kanta | TX8 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 14581 A4 M 2,5X3 TX8