ISO 14581 A4 M 3X35/35 TX10
Uraruuvit, TX, uppokanta
Nimikkeen numero
1458143 35
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377232885
Nettopaino 100:aa kohti
0,166 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
1458143 35
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377232885
Nettopaino 100:aa kohti
0,166 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 35 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 5,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,65 mm |
| Kanta | TX10 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 14581 A4 M 3X35/35 TX10