ISO 14583 A4 M 10X25 TX50
Uraruuvit, TX, kupukanta
Nimikkeen numero
14583410 25
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377346612
Nettopaino 100:aa kohti
2,770 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
14583410 25
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377346612
Nettopaino 100:aa kohti
2,770 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 25 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 20 mm |
| Kannan korkeus (k) | 7,5 mm |
| Kanta | TX50 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 14583 A4 M 10X25 TX50