ISO 14584 A2 M 8X25 TX45
Uraruuvit, TX, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
1458428 25
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377345097
Nettopaino 100:aa kohti
1,090 kg
Nimikkeen numero
1458428 25
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377345097
Nettopaino 100:aa kohti
1,090 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 25 mm |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 15,8 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4,65 mm |
| Kanta | TX45 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
Tuotetiedot
Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 14584 A2 M 8X25 TX45