ISO 14584 A4 M 2,5X4 TX8
Uraruuvit, TX, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
14584425 4
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377291233
Nettopaino 100:aa kohti
0,024 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
14584425 4
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377291233
Nettopaino 100:aa kohti
0,024 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 4 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 4,7 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,5 mm |
| Kanta | TX8 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
Tuotetiedot
Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 14584 A4 M 2,5X4 TX8