ISO 14584 A4 M 4X18 TX20
Uraruuvit, TX, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
1458444 18
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377291493
Nettopaino 100:aa kohti
0,183 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
1458444 18
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377291493
Nettopaino 100:aa kohti
0,183 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 18 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,4 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,7 mm |
| Kanta | TX20 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
Tuotetiedot
Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 14584 A4 M 4X18 TX20