ISO 14584 A4 M 6X16 TX30
Uraruuvit, TX, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
1458446 16
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377122131
Nettopaino 100:aa kohti
0,407 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
1458446 16
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377122131
Nettopaino 100:aa kohti
0,407 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 11,3 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,3 mm |
| Kanta | TX30 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
Tuotetiedot
Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 14584 A4 M 6X16 TX30