ISO 14585 A4 C 2,2X19 TX6
Levyruuvit, TX, kupukanta
Nimikkeen numero
14585422 19
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377233820
Nettopaino 100:aa kohti
0,045 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
14585422 19
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377233820
Nettopaino 100:aa kohti
0,045 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2,2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 19 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 4,3 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,8 mm |
| Kanta | TX6 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Halkaisija tuuma (d) | 2 " |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,75 " |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- TX
- kupukanta
Jaa ISO 14585 A4 C 2,2X19 TX6