ISO 14585 A4 C 3,5X45 TX15
Levyruuvit, TX, kupukanta
Nimikkeen numero
14585435 45
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377234025
Nettopaino 100:aa kohti
0,257 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
14585435 45
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377234025
Nettopaino 100:aa kohti
0,257 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 45 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 7 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,6 mm |
| Kanta | TX15 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Halkaisija tuuma (d) | 6 " |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 1,75 " |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- TX
- kupukanta
Jaa ISO 14585 A4 C 3,5X45 TX15