ISO 14585 A4 C 4,2X38 TX20
Levyruuvit, TX, kupukanta
Nimikkeen numero
14585442 38
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377234247
Nettopaino 100:aa kohti
0,323 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
14585442 38
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377234247
Nettopaino 100:aa kohti
0,323 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 38 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 8 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,1 mm |
| Kanta | TX20 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Halkaisija tuuma (d) | 8 " |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 1,5 " |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- TX
- kupukanta
Jaa ISO 14585 A4 C 4,2X38 TX20