ISO 14585 A4 C 4,8X55 TX25
Levyruuvit, TX, kupukanta
Nimikkeen numero
14585448 55
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377321954
Nettopaino 100:aa kohti
0,640 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
14585448 55
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377321954
Nettopaino 100:aa kohti
0,640 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 55 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 9,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,7 mm |
| Kanta | TX25 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Halkaisija tuuma (d) | 10 " |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 2,25 " |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- TX
- kupukanta
Jaa ISO 14585 A4 C 4,8X55 TX25