ISO 14586 A2 C 2,9X13 TX10
Levyruuvit, TX, uppokanta
Nimikkeen numero
14586229 13
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377163042
Nettopaino 100:aa kohti
0,047 kg
Nimikkeen numero
14586229 13
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377163042
Nettopaino 100:aa kohti
0,047 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2,9 mm |
| Kokonaispituus (l) | 13 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 5,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,7 mm |
| Kanta | TX10 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Halkaisija tuuma (d) | 4 " |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,5 " |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- TX
- uppokanta
Jaa ISO 14586 A2 C 2,9X13 TX10