ISO 14586 A4 C 5,5X22 TX25
Levyruuvit, TX, uppokanta
Nimikkeen numero
14586455 22
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377235336
Nettopaino 100:aa kohti
0,326 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
14586455 22
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377235336
Nettopaino 100:aa kohti
0,326 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 22 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 10,3 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3 mm |
| Kanta | TX25 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Halkaisija tuuma (d) | 12 " |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,875 " |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- TX
- uppokanta
Jaa ISO 14586 A4 C 5,5X22 TX25