ISO 14587 A4 C 3,9X22 TX15
Levyruuvit, TX, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
14587439 22
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377235909
Nettopaino 100:aa kohti
0,168 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
14587439 22
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377235909
Nettopaino 100:aa kohti
0,168 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3,9 mm |
| Kokonaispituus (l) | 22 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 7,85 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,3 mm |
| Kanta | TX15 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Halkaisija tuuma (d) | 7 " |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,875 " |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- TX
- kupu-uppokanta
Tuote-esitteet
Jaa ISO 14587 A4 C 3,9X22 TX15