ISO 14587 A4 C 6,3X19 TX30
Levyruuvit, TX, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
14587463 19
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377236357
Nettopaino 100:aa kohti
0,454 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
14587463 19
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377236357
Nettopaino 100:aa kohti
0,454 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6,3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 19 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 11,3 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,8 mm |
| Kanta | TX30 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Halkaisija tuuma (d) | 14 " |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,75 " |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- TX
- kupu-uppokanta
Tuote-esitteet
Jaa ISO 14587 A4 C 6,3X19 TX30