ISO 15480 1.4006 4,8X32
Itseporautuvat kuusioruuvit, kaulus, muoto K
Nimikkeen numero
15480400648 32
Teräslaatu
C1
EAN/GTIN
4043377339577
Nettopaino 100:aa kohti
0,410 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
15480400648 32
Teräslaatu
C1
EAN/GTIN
4043377339577
Nettopaino 100:aa kohti
0,410 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 32 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4,3 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| lanka Net | sheet thread |
| Kulmamitta (e) | 8,71 mm |
| Kanta | SW 8 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Laipan halkaisija (dc) | 10,5 mm |
| Mitta dp (dp) | 4,1 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
- Sopii myös teräksenKäyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Martensiittinen ruostumatonta terästä karkaistu (1,4006)- Samanlaisia DIN 7504, muodostavat K
Jaa ISO 15480 1.4006 4,8X32