ISO 15480 1.4006 6,3X16
Itseporautuvat kuusioruuvit, kaulus, muoto K
Nimikkeen numero
15480400663 16
Teräslaatu
C1
EAN/GTIN
4043377339690
Nettopaino 100:aa kohti
0,596 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
15480400663 16
Teräslaatu
C1
EAN/GTIN
4043377339690
Nettopaino 100:aa kohti
0,596 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6,3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| Kannan korkeus (k) | 5,9 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| lanka Net | sheet thread |
| Kulmamitta (e) | 10,95 mm |
| Kanta | SW 10 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Laipan halkaisija (dc) | 13,5 mm |
| Mitta dp (dp) | 5,8 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
- Sopii myös teräksenKäyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Martensiittinen ruostumatonta terästä karkaistu (1,4006)- Samanlaisia DIN 7504, muodostavat K
Jaa ISO 15480 1.4006 6,3X16