ISO 4014 A2-70 M 12X160
Kuusiovarsiruuvit
Nimikkeen numero
4014212 160
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377142825
Nettopaino 100:aa kohti
14,780 kg
Nimikkeen numero
4014212 160
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377142825
Nettopaino 100:aa kohti
14,780 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Halkaisija (d) | 12 mm |
| Kokonaispituus (l) | 160 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 7,5 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Kierteen pituus (b) | 36 mm |
| Kanta | SW 18 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 4014 A2-70 M 12X160