ISO 4014 A2-70 M 22X200
Kuusiovarsiruuvit
Nimikkeen numero
4014222 200
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377276957
Nettopaino 100:aa kohti
63,360 kg
Nimikkeen numero
4014222 200
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377276957
Nettopaino 100:aa kohti
63,360 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Halkaisija (d) | 22 mm |
| Kokonaispituus (l) | 200 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 14 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Kierteen pituus (b) | 56 mm |
| Kanta | SW 34 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 4014 A2-70 M 22X200