ISO 4014 A4-70 M 10X80
Kuusiovarsiruuvit
Nimikkeen numero
4014410 80
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377237620
Nettopaino 100:aa kohti
5,690 kg
Nimikkeen numero
4014410 80
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377237620
Nettopaino 100:aa kohti
5,690 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 80 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 6,4 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Kierteen pituus (b) | 26 mm |
| Kanta | SW 16 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 4014 A4-70 M 10X80