ISO 4014 A4-70 M 14X95
Kuusiovarsiruuvit
Nimikkeen numero
4014414 95
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377326805
Nettopaino 100:aa kohti
12,770 kg
Nimikkeen numero
4014414 95
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377326805
Nettopaino 100:aa kohti
12,770 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Halkaisija (d) | 14 mm |
| Kokonaispituus (l) | 95 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 8,8 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Kierteen pituus (b) | 34 mm |
| Kanta | SW 21 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 4014 A4-70 M 14X95