ISO 4014 A4-70 M 6X45
Kuusiovarsiruuvit
Nimikkeen numero
401446 45
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377327628
Nettopaino 100:aa kohti
1,130 kg
Nimikkeen numero
401446 45
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377327628
Nettopaino 100:aa kohti
1,130 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 45 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 4 mm |
| Kanta | SW 10 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 18 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 4014 A4-70 M 6X45