ISO 4014 A4-80 M 12X130
Kuusiovarsiruuvit
Nimikkeen numero
401448012 130
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377229427
Nettopaino 100:aa kohti
12,190 kg
Pakkausyksiköt:
25
Nimikkeen numero
401448012 130
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377229427
Nettopaino 100:aa kohti
12,190 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 12 mm |
| Kokonaispituus (l) | 130 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 7,5 mm |
| Kanta | SW 18 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 36 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 4014 A4-80 M 12X130